2009. április 27., hétfő


Valamikor évekkel ezelőtt létrejött Nürnbergben a Magyarok Kulturális Szövetsége (honlap linkje a lap alján), mely az itt élő magyarokat fogja össze közös programok vagy csak spontán összejövetelek keretein belül. A hétvégén szervezetek egy városnéző túrát, melyen én is részt vettem és megismerkedtem néhányukkal. A hosszú séta után persze kihagyhatatlan volt egy közös sörözés és pár falat elfogyasztása a nürnbergi sörkertek egyikében :D









Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése