hosszú ideje nem frissítettem már a bejegyzéseket. sokminden történt pedig azóta. csak valahogy lusta is kicsit az ember mikor hazaér este és napi 10-12 óra munka után már nincs kedve itthon is bekapcsolni a gépet, hogy tovább bogarásszon... meg sokszor technikai okok miatt nem sikerül frissíteni, pedig már rászántam volna épp magam... most is. nem lehet képeket feltölteni. ezért írok. lehet hogy senkit nem érdekel. nemérdekel. csak magamnak írom:)
szóval mióta nem írtam. második helyezést értünk el a pályázattal, amin egy hónapot dolgoztunk. jó terv lett. én örültem a legjobban a második helyezésnek. Robert és Johannes leginkább csak mérgelődött, hogy ez már a harmadik második helyezés...no igen, de most gyúrunk az elsőre, újabb meghívás egy pályázatra. közben végetért az előadássorozat az egyetemen GIMME FIVE címmel. talán írtam már róla, ha nem, bepótolom. itt is meghívott előadó volt az iroda. olyasmi mint nálunk Győrben az építészklub, építész hallgatók szervezésében. öt hét, öt iroda, öt terv. megvolt a Blaue Nacht is itt Nürnbergben - olyan múzeumok éjszakája feeling, csak minden kékben. aztán jöttek az erasmusosok, grill-party a wohnheimben, német ismerősök, utána party VÉGRE!, nemzetközi kapcsolatok ápolása :p, tiszta jófej persze mindenki:) közös kirándulás, Frankfurt, Wüzburg, aztán itt a hugi, Stuttgart, München, Herzog DeMeuron, Coop Himmelblau, de Stuttgartba Le Corbusier miatt még vissza kell menni... szóval történik ez+az. ja, és közben elkészült az első dolog, amit 90%ban én terveztem - a fogorvosi rendelő bárpultja! és készülünk a nyitópartyra, csak addig még be kéne szerezni egy jakuzzit is :D
2009. június 28., vasárnap
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)